Biowe Gıda San. ve Tic. Ltd. Sti. (Biowe), ulusal ve uluslararası pazarlarda doğal, katkısız, vegan beslenmeye uygun, yüksek kalitede bitki özlerini içeren gıda takviyeleri üretmeyi ve satmayı hedefleyen yenilikçi, %100 yerli sermayeli bir Türk şirketidir.

    Biowe, insan sağlığı ve müşteri memnuyetini ön planda tutarak iyi üretim standartlarının uygulanmasını, ürün kalitesinden ödün verilmemesini, insani ve ticari etik prensiplerin dışına çıkılmamasını , tüm canlıların yaşam haklarına saygı duyulmasını ve çevreye olan duyarlılığı prensip edinen; insanların yaşam kalitesini arttırmaya katkıda bulunarak daha mutlu bir toplum ve daha yaşanabilir bir dünya amaçlayan bir şirkettir.

    Ürünlerinde kullanılan tüm bitki özleri (ham madde) Avrupa Birliği ülkelerden temin edilmekte olup, Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak üretilmiş ve yapılmış analizlerle kaliteleri belgelendirilmiştir.

    Ürünlerin içeriklerinin doğallığına zarar vermemek adına üretim aşamasında en az işlem gerektirecek yöntemler tercih edilmiş ve ürünler bitkisel kapsül formunda kullanıcılara sunulmaktadır. Bu şekilde, ürünlerin doğallığı en üst düzeyde korunarak kullanıcılara ulaşması sağlanmaktadır. Kullanılacak olan kapsüller, tamamen bitkisel özelliktedir ve vegan kullanıma uygundur.     Hem kapsüller, hem bitki özlerinin üretim metodları patentli olup dünyada kalitesini ispatlamış Avrupa menşeili firmalardan temin edilmektedir.